,,Be happy for this moment. This moment is your life."

STORY TIME#1Nemysli si že ti to projde!

28. března 2017 v 16:41 |  From My Life
Ahoj....
Tohle bude moje Story Time ,kde si budu zapisovat své zážitky ,které jsou spíše krátké ,ale určitě stojí za to.

Moje první Story Time se odehrává ve škole. Jo , ani mně se škola nevyhnula(nebo já škole??).Bylo před naší poslední hodinou a já se Šárkou jsme vyrazili k učebně 212,kde jsme měli mít životní styl.Pro někoho super předmět ,navíc poslední hodina.My ale Žs nesnásíme.Za a)máme příšernou učitelku a za b)měla jsem mít aktualitu ,kterou jsem psala minulou noc (a my jsme ji museli umět na zpaměť!!).

Když jsme se Šárkou přišli před 212,Max(tohle je holka jo, Maxmiliána) vytahovala nějaký papír. Došla jsem blíž a uviděla nějakou tajemku.Max se hned (jak to má ve zvyku)začala vytahovat.,,Tohle je ta tajenka,za kterou dostanou 3 nejrychlejší jedničku".Minulé nám to Zrzka (učitelka Žs)ukazovala a říkala.Max si to okopírovala.,,To je ale podvod" řekla naštvaně Tamara.Max dala papír zpátky a řekla se sklopenými očima,,Ne není ty jsi s to taky mohla nakopírovat".Tamara odešla.Já vím že je to docela kravina ,ale řekněte upřímně nenaštavalo by vás to?Jo naštvalo.
Zazvonilo a mě se v hlavě zrodil plán.

Po hodině mi jako obyčejně ti co jdou na oběd dali věci ,ať jim je zanesu do třídy.Dala mi je i Max.Ve třídě jsem si uklidila věci ,vzala papír s tajemnou a došla k umyvadlu.,,To máš za to ,že jsi nám zničila lyžák a podvádíš" řekla jsem zatím co jsem na papír pustila proud vody.Poté jsem z papíru udělala kuličku a hodila ji do koše.Ostatní ,,neobědváci" se na mě podívali se zvednutým obočím. Vždyť jsem přece vzorná školačka.Na tváří se mi vykouzlil úsměv. Konečně mám aspoň trochu sebevědomí.

Možná že si po tomto Story Time myslíš ,že jsem mrcha,ale neboj nejsem!

Jak se ti Story Time líbil?Jak by ses zachoval ty?Co si o tom myslíš?
G#.........
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vadí Ti, že je tenhle blog anonymní?

ANO
NE
Trochu, chtěla bych o něm vědět víc

Komentáře

1 vicolla vicolla | Web | 11. dubna 2017 v 22:42 | Reagovat

Pěkné. Hezky napsaný😁

2 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 12. dubna 2017 v 18:35 | Reagovat

[1]: Děkuji ❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama