,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Mami , tati chci jet do Anglie!

28. dubna 2017 v 15:40 | G# |  Travel
Ahoj světe!

Tohle všechno začalo , když mi učitelka dala papír s tím, že ho mám vyvěsit ve třídě a říct o tom ostatním. Že by změna školního řádu? Ne , o tom by nám přece řekli. Tak nějaká soutěž nebo nabídka? Hm...Asi ne. Takže to je jen nějaká reklama nebo takový ten papír , který si čtěte jen , když už půl hodiny nemůžete najít klíče od třídy. Jo to bude ono. Ale ani náhodou! Tenhle papír je pro některé dost očekávaný, pro jiné úplná novinka. Tenhle ten papír byl totiž ,,zájezd,, se školou do Anglie , ale hlavně do Londýna.

Pro někoho je to senzece . Pro jiného nic moc protože tam s rodiči byl o prázdninách. Pro dalšího se to stane šance jak se zveřejnit, a tak nás nesmí ošidit o zážitky a o to , že nás provede po ,,celém,, Londýně. A pro mě? Omlouvám se ,
ale právě ve mě vybuchla bomba. Londýn? Jako fakt? OMG ! To by bylo úžasné! Sice jsem měla v plánu tak se školou nejet . Ale to to nebylo skutečností a hlavně jsem myslela , že tam pojedu až ve vyšších ročnících. Ale světe div se! Já mám možnost jet na 5 dní do Londýna. Asi bude půlka toho výletů v buse , ale do LONDÝNA!!

Moje zrak padl na to co v ceně 6000 je. Večeře, snídaně, autobus s kávovarem , který je nám na nic, protože nám učitelé nedovolí udělat si kávu . Ne že by mi to vadilo. Přespání v anglické rodině (nebo tak nějak). OMG po druhé. Většinu by to asi odradilo , ale mě překvapivě ne. Copak Vás by nezajímalo jestli jsou ty domy jako ve filmech ? Mě jo.

Když jsem měla přečtené co ta cena zahrnuje , přečetla jsem si , kde všude budeme. History Natural Museum. OMG potřetí. Já chci vidět všechny ty kostry dinosaurů. Opravdu. Historie mě zajímá ,ale přijde mi , že v ČR jsou pouze nudné a pro mě nezajímavé muzea. Auta. Stroje . Mozeum nepopsatelných věcí. Nuda. Ale to v Londýně mě vážně zajímá. Jednou bych se chtěla taky podívat do muzea v New Yorku ( teď mi vypadl jeho název ), kde jsou také kostry dinosaurů a natáčel se tam film Noc v muzeu. Další kam půjdeme je něco s Harrym Potrem. Ten film miluji ❤. Knihy jsem nikdy nečetla ,ale chtěla bych se tam podívat. Oxford Street. Básní o ní asi každý , kdo tam byl. Opravdu bych to chtěla vidět. Pak taky Big Ben, Westminsterský palác a London Eye. Říká se , že se tam strašně dlouho čeká , ale je si to představte. Vy , Londýn z výšky a zapadající slunce .

Ale dost snění! Stačí , že jsem snila celou 7 hodinu. Teď je to nejdůležitější. Říct to rodičům.

Mamka , ale měla návštěvu, která odešla až pozdě. Navíc jsem se s nima pohádala. No nic. Zkusím to zítra .

Druhý den jsem se ve škole dozvěděla , že nikdo moc nechce jet. Jen jedna holka s dobrou angličtinou. S ní se bavim takže v poho. Jenže ... Ano nemohlo by to být normální a bez problémů . Takže je to jen pro asi 20 lidí. 17 míst už je obsazeno. Ok, proč ne. I přesto to aspoň zkusím.

Takže asi za plus mínus 4 hodiny jim to řeknu. A použiji všechny možné argumenty. Všichni , kdo umí dobře anglicky říkají , že by se to tak nikdy nenaučili kdyby nejeli do ciziny a nepoužívali ji . S vámi​ se tam NIKDY nedostanu , protože je nás tady moc. Nesnáším , když se o něčem učím a nikdy jsem neviděla max. na obrázku. A jako poslední ; JÁ TAM OPRAVDU CHCI.

Tak mi prosím držte pěsti ať mi to vyjde. Moc tomu nevěřím , ale...
Dám vám vědět jak jsem dopadla.

G#...❤
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. dubna 2017 v 15:57 | Reagovat

Hodně štěstí!! :-)

2 Vicolla Vicolla | Web | 28. dubna 2017 v 21:37 | Reagovat

Jo taky jsme měli jet, ale nejeli jsme :) držím palce

3 Eli Eli | Web | 29. dubna 2017 v 8:40 | Reagovat

Přeju ti, aby se to povedlo! Nikdy jsem v Anglii nebyla, příjde mi, že jsem na to ještě malá, ale někdy bych se tam taky chtěla podívat, protože by mi to rozšířilo obzory 😏

4 Natálie Natálie | Web | 29. dubna 2017 v 23:09 | Reagovat

držím palce..
ale abych řekla pravdu, vzhledem k tomu, co se děje ve světe, bych se tam bála jet a nedivila bych se rodičům, když by ti to kvůli tomu zatrhli.. tím ti nechci říct, že bych ti to nepřála.. to vůbec.. já jsem tam taky měla jet - taky se třídou - , ale před odjezdem to tam vybuchlo.. tak tam čtvrtka třídy nejela..ani já ne.. ale tak zážitek to musí být dobrý.. :) to nepopírám.. :) tak držím palce a pak určitě napiš, jak to dopadlo.. :) a vím, co myslíš s tím harrym potterem a tam bych taky chtěla!!! to jsem viděla už u jedné blogerky.. dávala z tama fotky.. a byl to luxus výstava ♥

5 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 5. května 2017 v 21:38 | Reagovat

[1]: ❤Štěstí ? To potřebují 24 hodin denně

[2]: Moooc Děkuji.

[3]: Neboj. Určitě se do Anglie podíváš.✈

6 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 5. května 2017 v 21:41 | Reagovat

[4]: Děkuji ❤❤❤ Jednou Ti to možná nevyšlo, ale příště vyjde a Ty budeš mít možnost vidět výstavu Harryho Pottera na živo!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama