,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Strach ze Zoo. Jsem normální?!

23. dubna 2017 v 19:30 | G# |  From My Life
Ahoj Světe!

Právě před chvílí jsem byla plná obav a strachu. Proč? Protože jedeme do Zoo na exkurzi. Obyčejný výlet , no ne? Pro mě ani náhodou . Tentokrát neřeším věci jako oblečení (abych nevypadala jako kulička , což je dost těžké s rodiči za zády) , účes nebo co si sebou vzít. Dnes je můj problém číslo jedna : a s kým tam jako budu? Chápete takové ty dětské věci , které (aspoň doufám) trápí každého , ať to přizná nebo ne. S kým budu se sedět v buse. S kým budu chodit po Zoo? Nechci být vtěrka a dopadnout jako ve Vídni v domě Moře. Chodila jsem tam s Adélou a s Evou. Zůstaly na nejvyšším patře na WiFi. Já jsem chodila sama a pak se přidala ke Káji, Tamaře a k Silvii . Hrůza.

Co by asi udělala Ocean Strong?

Ocean Strong by se na to vykašlala a užila si to. Ale dokážu to i já?

To nevím , ale pokusím se . Načešu se a obleču tak 1) aby mi nebyla zima , protože to zrovna nevypadá, že by při nás stálo počasí a za 2)aby mi to slušelo. Vždy když mi to ,,sluší ,, tak si víc věřím . Máte to taky tak? Ale zpátky k věci . Zítra si zahrají na Ocean Strong. Budu si věřit a nebudu se bát. Zítra si projdu Zoo se svým ztraceným sebevědomím.

........................................................................................................

Tenhle článek měl být původně o něčem úplně jiném , ale strach se asi musel vypsat o Zoo. Doufám , že Vám to nevadí a nejspíš zítra se pokusím sepsat článek na téma ,které vyhodil strach.

Jinak doufám , že se ti článek líbil jestli ano nezapomeň mi dát ⭐ a taky komentář . Jestli ne tak mi prosím napiš co bych měla udělat jinak .

G#.....❤
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rogue Rogue | Web | 24. dubna 2017 v 12:18 | Reagovat

ZOO zbožňuji! :)
Není snadné se protloukat skrz školní život sama, nemít k sobě parťáka ;) Snad se Ti podařilo připojit se k někomu, kdo Ti je milý a celý výlet sis parádně užila.

2 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 24. dubna 2017 v 14:05 | Reagovat

[1]:   Právě před chvílí jsem dorazila domů. Bylo to úžasné. Připojila jsem se ke kamarádce a ještě pár lidem , kteří se nám pořád ztráceli. Nechápu , proč jsem se tak bála. Bylo to moooc fajn:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama