,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Trable s láskou - nikdy neprozrazovat kamaradce!!!

17. dubna 2017 v 16:30 | G# |  From My Life
Ahoj....
Dnes tu bude trochu netradiční článek. Nebude to recenze, ale budu to já a můj praštěný život. Nevím úplně ,jak se to bude jmenovat , ale doufám že se vám to bude líbit.

.........................................................................................................

Znáte to. Jste na narozeninové oslavě , kde říkáte svá tajemství. Je to něco jako obřad ,kdy se z tajných tajemstvích stávají veřejná tajemství. Ale něco říct přece musíte ,ne ?

Nevím , kdo co přesně říkal, ale vím ,že to bylo zajímavé až se nám tajil dech. Mezi tajemství patří i láska , takže tu nesmělo chybět , kdo se komu líbí. V té době ještě nikdo s nikým nechodil . Takže by bylo naprosto úžasné , kdybych s někým chodila. Ale já ,člověk který je nejraději sám , jsem s nikým nechodila. Ale ony to přece nemůžou vědět ne?

Byla řada na mě. Čekali až řeknu, kdo se mi líbí nebo něco takového. OMYL!! Doteď si pamatuji jak jsem řekla , že mám kluka. Všechny na mě divně hleděly.A pak to začalo. Jak se jmenuje ? Jak dlouho s ním chodím ? Je hezký? Jak vypadá?Ví to naši?Jmenuje se Tomáš. Ano, je hezký. Je to blonďák s modrýma očima. A naší to ví. Ne, nevadí jim to. Jasně že jsme se líbali.

OMG!! Já jsem taková lhářka. Ale ,pozor něco jsem si nevymyslela. Ono se mi totiž o něm zdálo . Zdálo se mi jak se procházíme, líbá mě .....Ach.... Jakmile jsem se vzbudila řekla jsem si , že se mnou musí začít chodit do 6. třídy. Snila jsem o něm . Tajně ho milovala. Asi jsem se zabouchla😊😊

Jistě se ptáte , jestli se někdy dozvěděli pravdu . Ano já jim ji řekla . Možná jsem blbá ,ale řekla. Smáli se mi ,ale myslím, že dnes to zapomněli.

Tohle ovšem není konec. Není , protože nastala 6. třída. Pro mě byla naprosto katastrofální ,ale to zase jindy. V naší třídě byli Tomášové dva. Jeden se ,kterým se nikdo nebaví a druhý , kterého balili starší holky. To bych nebyla já , abych se nezabouchla do oblíbeného a věčně zadaného Toma. Nebyl to úplně Sen ,ale náznak tam byl. Psala jsem si sním a s kamarádkou psaníčka . Možná je to dětinské ,ale dobrý způsob na zabití hodiny. Psaníčka jsem si schovávala v pouzdře ,což nebyla zrovna nej. schovka. Moji kamarádi se to dozvěděli a začali mi dělat ze života peklo. Nebo spíš se mi posmívat. Tom se o psaníčkách dozvěděl . Jednou je hlasitě začal číst. Bylo to hrozné. Nakonec jsem je vyhodila.

Ne, tohle taky není konec. Moje láska tam stále byla a věřila. Pak holky řekli že ho mám obejmout jinak mu to řeknou. Obejmula jsem ho . Ne před celou třídou ,ale asi JEN před pěti spolužákama. Druhý den mi řekli , že nevěřili , že to udělám. Že oni by si radši výprasku tu facku​. Jakou facku? No ,prej říkali facku. Nějak jsem se uvědomila , že mou lásku jsem si pouze namlouval a přestala jsem ho milovat.

Dnes se mi kvůli tomu směju ,ale mě je to jedno . Protože ON tu je. Nemyslím Tomáše ze třídy ,ale Sen (jo ,radši mu budu říkat Sen, na Tomáše mám špatně zpomínky) ON tu je . Jakto?? Nedávno jsem četla, že lidi o kterých se vám zdá jsou skuteční . Váš mozek si je nedokáže vymyslet.

Takže Sne , miluji Tě dnes , zítra a má láska bude stejně velká jako před týdny.

PS:Čekám Tě doma tak si pohni

........................................................................................................

Doufám, že se vám článek líbil . Můžete ho ohodnotil nebo pokud byste chtěli další Trable s láskou , můžete to napsat do komentářů.

Vaše G#....✒
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jane Redress Jane Redress | Web | 17. dubna 2017 v 19:01 | Reagovat

Mí rodiče jsou alkoholici :(

2 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 17. dubna 2017 v 20:50 | Reagovat

To je mi líto . :-(Já Ti asi nijak neporadím ,ale zkus se zeptat třeba tety nebo nějakého jiného dospělého ,ktety je ti blízký . Zkus je přesvědčit ať zkusi protialkoholovou léčbu.(Neví přesně jak se to jmenuje)

3 dinosaurss dinosaurss | Web | 18. dubna 2017 v 19:13 | Reagovat

Velmi podařený článek. :-)

4 vicolla vicolla | Web | 19. dubna 2017 v 7:01 | Reagovat

Článek je pěkný. Je fajn, že věříš svému "snu" :) :D

5 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 19. dubna 2017 v 15:16 | Reagovat

[3]: Děkuji❤

[4]:  Myslím že by tak trochu každý, měl věřit snům.;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama