,,Be happy for this moment. This moment is your life."

,,Typy,, lidí, kteří se mění , aby zapadli.

26. dubna 2017 v 17:27 | G# |  From My Life
Ahoj Světe!

Já , ale určitě i Vy jste se někdy měnili jen proto ,abyste lépe zapadli. Proto jsem Vám tady napsala takové ,,Typy,, lidí , kteří se mění , aby lépe zapadlé a byli oblíbení.

.........................................................................................................

Lidé ,ale hlavně děti se často mění a to jen proto aby zapadli. Do party , která je známá po celé škole a tak začnou např. kouřit. Dobrá je vám +18 je to čistě Vaše rozhodnutí. Ale , když je Vám míň? Přesně tenhle případ jsem měla na základní škole. Ano , na základce. Upřímně nevím, kde k tomu přišli nebo kdo jim to proboha prodal! Vždyť jsou to ještě děti. Nejhorší na tom celém je , že oni kouřili ve třídě. Ve škole. Jako vážně? Na místě ,kde je plno učitelů. Vždy zavírali dveře , aby je někdo nenačapal. Ale i tak... Měli elektrické cigarety s ,,vůní,, jahody takže se pak stávalo , že nám vydechli dým na lavici či do batohu. Celá třída smrděla. Já jsem navíc člověk , kterému smrdí např. i žvýkačka. Nesnesu to. Tým pádem jsem ve třídě vůbec nemohla dýchat. Ach jo... Před začátkem hodiny začali větrat ve velkém stylu. Takže ještě ke všemu mi byla zima. Co to má , ale společného s tým , že lidé dělají často něco , co by je jinak ani nenapadlo? Jednoduše. Jeden začal kouřit . Borec ne? A tak začal druhý. Třetí. Čtvrtý, pátý....Polovina kluků ve třídě. A to jen ,aby nebyli Ti co se bojí.

Pak jsou tu lidi , kteří mění muziku a které muzika měni je. Že to nic není? Opravdu? A co takhle holka , která začne poslouchat metal nebo tak něco , jen proto aby nebyla ta holka co poslouchá ,,sklaďáčky,,. Pak to ovšem přeroste v nošení černých věci. Pouze černých věcí (neříkám , že je to tak vždy, mluvím pouze že zkušenosti ). Nakonec to může přerůst až v emařství. Poškozování se , když si něco vyřezávané do ruky kouskem ostrého skla. Nechápu lidi , co si takhle ubližují. U nás na základce bylo takových hned několik. První metal. Druhé emařství. Začali si sklem vyřezávat čáry do ruky. Bylo to hrozné a otřesné zároveň , když jsem v tělocviku uviděla na rukou spolužaček , které jsem měla ráda krvavé čáry. Později se jim začali posmívat. Dokonce to trochou vypadalo na kiberšikanu na Facebooku. Nechci to tady moc rozebrat , ale ty holky z toho měli velký problém i ve škole u učitelů.
Já jsem to ignorovala a bavila se s nimi , jako před pár lety , když na nic takového ani nepomysleli. Moje bývalá kamarádka byla taky metalistka. A tak si začala ,,ubližovat,,. Nakonec si díky bohu uvědomila, že to nestojí za to , aby patřila do party .

Druhým typem lidí , kteří se mění kvůli hudbě jsou Ti co poslouchají ,,oblíbené,, písničky. Nebo je spíše poslouchaji , aby zapadli. Je oblíbený rap? Poslouchaji rap. Je oblibený někdo z DJ? Poslouchaji ho. Je nějaká oblíbená skupina ? Poslouchaji ji. A tohle všechno , i přesto , že by si radši pustili Mozarta. Nakonec to může dopadnout tak, že v jejich pokoji jsou plakáty a DVD ,, oblíbených,, interpretů a kupují si lístky na ,,oblíbené,, interprety. A zase proto , aby nemuseli divně hledět , o jaké písničce to sakra mluví. Ale , když řeknou , že byli na jejich koncertě nebo , že mají nové DVD budou Ti ostatní úplně paf a vy budete na pár minut ,, hvězda,,. Za pár minut na to každý zapomene a bude se řešit něco jiného. Často se to také stává, aby si Vás kluk ,,snů,, všiml. Ale není v obou případech být originální? Může te se přeci bavit o něčem úplně jiném . Jestli jste i Vy v takovém případě přečtěte si knihu Zůstaň se mnou.

Lidé se ,ale mění pro zapadnutí i tím , co říkají. Např. lidi co říkají zkratky jako WTF, OMG... Já sama to někdy používám, ale někdy bych ty lidi vážně zabila. Opravdu to je někdy dost otravné. OK , v chatu možná , aby jste se tolik nenapsali ,ale když se s někým normálně bavíte? Nedávno to bylo dost cool , když jste tak mluvili. Takže další způsob, jak víc zapadnout?

Mezi další věci pro ty , kteří chtějí více zapadnout je móda. Ano , móda. A platí to jak pro holky tak pro kluky. Holky uvidí nějakou Youtuberku např. v šatech , které pak vidí i v obchodě a tak si je koupí i přes 2 další věci. 1) jsou příšerně drahé 2)není to jejich styl a nebýt YouTube nikdy by si to nekoupili.
Pak se stejně jak u hudby může chlubit . Jen abyste nezistili , že se to ve třídě nikomu nelíbí. U kluků to byli ( a pořád asi jsou) tepláky. Nechápu proč , ale jsou , minimálně u nás , hodně oblíbené a tak kluci u nás nechodí v riflích​, ale v teplakách.

A mezi poslední patří to jak se chováme. Určitě to znáte, taková ty gesta , která Vám lezou na nervy ,ALE jsou oblíbená a tým pádem budete oblíbení i Vy a líp zapadnete. Já je osobně nepoužívám ani se podle nich nijak neřídím, nebo se o to aspoň pokouším. Proč bych měla házet flaškou? Hm..Abych byla cool. Nebo že by ne?

........................................................................................................

Doufám , že se Vám tenhle článek líbil . Já osobně asi patřím mezi ty , co mění módu , aby zapadli , i když na to nejsem extra pyšná. A co jste Vy? Chováte se taky nějak? Jestli ano ,napište to do komentářů ráda si je přečtětu.

G#...❤
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vicolla Vicolla | Web | 29. dubna 2017 v 10:37 | Reagovat

Máš skvělý názory. a hlavně správný. Máš pravdu. Tvůj blog sleduju už od prvního dne, co jsi ho založila a musím říct, že jsi ho krásně změnila a upravila. Je krásný!

2 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 30. dubna 2017 v 7:38 | Reagovat

[1]:  Děkuji moc, že mě sleduješ a čteš mé články. Taky Ti moc děkuji  , že se Ti líbí můj nový ,,vzhled,, blogu. Opravdu si vážím , když vím , že se mé články někomu líbí a , že si je vůbec někdo přečetl.❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama