,,Be happy for this moment. This moment is your life."

2. kapitola mého snu

14. května 2017 v 10:18 | Leanne |  Kniha mého snu
Ahoj světě!

Předem bych chtěla upozornit, že téma pro tento článek je tenhle blog. Pokud se Ti můj blog líbí nebo jsi jen zvědavý čti dál. Pokud je Ti to šumák...

Založení blogu bylo a stále je úžasný pocit. Pocit, že přeci jen něco dokážu. Už od mala miluji psaní a mým snem je být spisovatelkou. Nikdy si, ale nejsem jistá jestli jsem dost dobrá. A tak jsem si založila tenhle blog. S postupným časem se pro mě blog stal "mojí chvilkou". Chvilkou, kdy jsem to já a nikdo jiný. Miluji takové chvilky. Opravdu.

Nedávno jsem napsala pár článků bez úspěchu. Žádný komentář nebo ohodnocení. Nic. A tak jsem si začala říkat, v čem jsou moje články tak hrozné. Přečetla jsem si je. A závěr? Nedivím se vám, co jste ten článek ignorovali. Je nudný, dlouhý a fysolofický. Brr. Takové články nesnáším. Nerada je čtu, tak proč je píšu? Spíše je to vylévání srdce bez hlavy a paty. Když si je potom přečtu cítím se hrozně. Jak jsem tohle mohla sakra napsat?

Většina lidí by se na to vykašlalo a založili by si nový blog. Několik by se na to vykašlali úplně. A já...a co vlastně já?

Prvních pár minut jsem se chtěla založit noví blog. Ale pak jsem si začala uvědomovat, co bych tím ztratila. Všechny články. Můj pozdrav. Vás, co můj blog čtěte. Bylo mi smutno opustit to, ale...říká se přece "každý konec je noví začátek ne"? Jo, říká, ale já nechci konec. Aspoň teď ne.

Chtěla bych se Vám, co nejvíce přiblížit. G# mě ničím nespojuje. Je to, čím chci být. Nebo spíše čím jsem chtěla být. Teď chci být sama sebou. Žádné filozofické články. Já a moje "problémky." A protože chci být já, moje nová přezdívka bude Leanne.Víc to souvisí s mým jménem a...jsem to tak nějak já.

Další věc, co bych Vám chtěla říct je ta, že jsem upravila menu a tím pádem se můžete pomocí emailu přihlásit k odběru nebo mi jen tak napsat.
Ovšem, protože ani já nijak zvlášť na email nechodím, založila jsem si profil na instagramu. Jsem tam jako un-ordinary-girl takže mě můžete sledovat a psát tam. Na tenhle profil budu přidávat upozornění na nové články, ale i fotky související s blogem.

Děkuji za Vaši pozornost, nabíjíte mě nepopsatelnou energii. Děkuji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 10:36 | Reagovat

*-* Proč je nejlepší od nás emigrovat do ciziny? Jádro problému je zde v tom, že je tato republika ekonomická kolonie bohatých ekonomik, lidově je zde banánová republika. Mnozí věří, že se zde stane brzo ekonomický zázrak, a lidi se zde budou mít stejně dobře, jako se mají lidi ve Švýcarsku nebo v Kanadě.
Nevěřte na ekonomické zázraky, tak jako děti věří na kouzla v pohádkách, realita je o tom že jenom veliké změny v centru systému, mohou eliminovat naše problémy, naším největším problém je svatý centralismus, svatá elita v centru považuje lidi za hříšníky, a podle toho se s lidmi zde i zachází.
To co říkám není můj subjektivní názor, to jsou statistiky, a stejně hovoří i cizinci, co se zde pokusili podnikat. Nestačí jít k volbám, a myslet si že nějaká nová politická strana dokáže zázraky, a lidem zde bude ekonomicky líp.
Je třeba začít ve velkém emigrovat do ciziny, aby se k nám mohlo přistěhovat více lidí s tmavou pletí, ze zaostalých kultur, zaostalá fanatická multikultura, potom donutí násilně svatou elitu, k tomu aby se začala starat o ekonomiku, protože jinou možnost, zde už mít nebude.
Nastane u nás potom období, ve kterém se budou lidi skenovat a digitalizovat, jejich zdegenerovaná těla se budou potom eliminovat, místo nekvalitních lidí, zde budou pracovat, jenom kvalitní GVKB roboti.

2 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 14. května 2017 v 12:45 | Reagovat

[1]: Proč to sem píšeš?Nikoho to nezajímá.

3 D D | Web | 15. května 2017 v 0:15 | Reagovat

[2]: Ta píše úplně všude je to trol a takové je nejlepší ignorovat. ;-) Jinak, co většinou odradí mě u článků (jakýchkoli nejen tvých) je v první řadě téma, které mi buď nic neříká a potom pravopisné chyby.

4 Vicolla Vicolla | Web | 21. května 2017 v 14:33 | Reagovat

Viděla jsem tvůj blog pár minut po založení a opravdu jsi se hodně posunula. Tvoje články už mají začátek a konec. Mají "hlavu a patu" a tak je to správně. Zajímá mě tvůj názor a myslím že zajímá hodně lidí. Moc se mi blog líbí. Pokračuj a nevzdávej to

5 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 22. května 2017 v 6:11 | Reagovat

[4]: Moc Ti děkuji že tvoji podporu.Neskutecne si jí vážím.❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama