,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Mami , tati, ale příští rok do Anglie jedu!!

2. května 2017 v 14:56 | G# |  Travel
Ahoj světe!

Jak jste si mohli všimnout už z názvu článku do Anglie nejedu. Nebudu vám tady říkat , že jsem je prosila a vymýšlela nejrůznější důvody proč tam jet. Později mi nějak začalo docházet , že tam nepojedu . Takový ten pocit , kdy to prostě víte a stejně tak víte , že to nezměnite.

Článek Mami, tati chci jet do Anglie (kdo nečetl určitě si přečtěte!) jsem vydala v pátek. Večer jsem rodičům tak ,,nenápadně,, naznačila , že bych tam chtěla. A tak nějak jsme se do toho zakecali , že jsme se dokonce(!!) podívali na letenky do Londýna. No , popravdě jsem tam po tom , co jsem se dozvěděla cenu chtěla podívat ještě víc. S rodinou. Což je nemožné , jak jsem se později dozvěděla. A i když letenka (pouze některá ne všechny) stojí 500 (ano, tak málo) ubytování asi tak 20.000 na osobu za den. Pak jsme , ale přišli k jinému tématu a já už neměla odvahu se vracet a říct jim to.

V sobotu jsme se začali opět bavit na to to téma. Anglie, město opravdu zajímavé . A pak jsem jim to řekla.,,No, my teď máme možnost jet do Anglie- Londýna." Řekla jsem to ,,opatrně -nenápadně,, aby se nevylekali. A reakce? Žádná! Naprosto , ale naprosto žádná! Prostě se dál bavili o Londýně. Tak chápete to!! Já jim tady řeknu , že chci jet do Londýna a oni to přehlížejí!( No, i když jsem jim to měla říct přímo).

V pondělí jsem jim to řekla po druhé a naprosto ,ale naprosto jasně a zřetelně.,, Mami , tati mohla bych jet příští rok se školou do Londýna?" . Teď jsem jim začala vykládat takové to jako , že bych si zlepšila angličtinu , viděla památky a blablablabla... Jejich odpověď mi vyrazila dech.,, Jestli chceš tak klidně". Jako vážně? Tak já se celý den strachuju , že je pro mě Londýn tabu a světe div se! Já opravdu pojedu příští rok do Londýna.
(Nevím, proč jsem sem dala tuhle fotku , ale když se na ni podívám napadne mě slovo LONDÝN)

Možná , že si právě teď říkáte něco jako,, Ať příští rok? Tak to si to rodiče jistě rozmyslí". Ale nebojte, nerozmyslí. Víte jak jsem měla takový ten pocit na začátku? Tak přesně takový mám teď. Já tam pravdu pojedu! 😵😵

A pro ty , co se ptají ,proč nejedu tento rok. No, možná proto, že tam jedna holka z třídy chce jet , ale už je 24 žáků z 20. Ona je náhradník a pokud tam opravdu chce jet tak musí zaplatit 8.000 a ne 6.000. Navíc by nešla na jednu exkurzi. Docela na nic ne? A i když se možná příští rok pojede do Německa , věřte mi , že já za max. 2 roky budu v Londýně!!!

Ještě než to skončí tak bych ráda napsala , že pod minuli článek Mami , tati chci jet do Anglie jsem neodpovídala schválně , aby to mohla napsat sem.Doufám , že jste to pochopili. Děkuji.

G#...❤
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 2. května 2017 v 15:16 | Reagovat

Tak to ti gratuluji! Do Londýna bych se taky ráda podívala.

2 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 5. května 2017 v 18:41 | Reagovat

[1]: Neboj určitě se podíváš ✈

3 mywaysoflife mywaysoflife | E-mail | Web | 30. května 2017 v 12:12 | Reagovat

Londýn je správná volba, bude se ti tam strašně líbit. Měla jsem šanci ho vidět dvakrát a z toho podruhé na dva týdny a hned bych jela zas. Je to nádherné místo plné historie, ale i milých lidí, vůbec nechápu, proč se o Britech říká, že jsou chladní, přijdou mi naopak strašně milí (Nehledě na to, že jejich angličtině jako Češka rozumím každému druhému slovu). Jestli se tam dostaneš, a já myslím, že ano, tak si to tam pořádně užij se vším všudy:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama