,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Nechci patřit do party která pije a fetuje.

21. května 2017 v 15:50 | Leanne |  From My Life
Ahoj světe!

Dnes bych vám tu ráda pověděla o narozeninové oslavě mojí maminky. Je jí 40- takže všechno nejlepší. Jako dárek jsem jí dala knížečku "MAMINKA", kterou jsem vlastnoručně vyrobila. Jde vlastně o to, že jsem tam o ní napsala příběh, nalepila tam naše společné fotky a na poslední stranu jsem jí napsala dopis. O to teď, ale nejde. Jde o to, co se stalo po 20:00 hodině.

Někdy kolem 20 hodiny k nám na oslavu totiž přisel i bratranec, jeho nevlastní brácha a jeho spolužák. Bratranec a jeho spolužák chodí do druhé třídy našeho ročníku. Chodila jsem s nimi na první stupeň, ale na druhém nás rozdělili. Takže já jsem v B a oni v A. S bratrancem (říkejme mu třeba Erik, stejně jako jeho nevlastnímu bráchovi ) Erikem se vídáme, protože ho doučuji matiku. Ale to není důležité. Raději budu pokračovat.

Protože jsme se nudili a nevěděli jsme, co moc dělat, začali jsme hrát schovka i s menšími dětmi. Později jsme se od nich, ale rozdělili a zůstali jsme pod altánkem jen my 4 ( já, Erik a Erik , jeho spolužák Michal a moje starší sestra Klára).Za chvíli jsme si šli sednout na schody před domem. A co kluci nevymysleli? Šli si pro alkohol(nikomu z nás není 18, nejvíc mojí sestře a to 17). Ovšem nic nenašli za alko jenom nealko pivo. Všichni z naší čtyřce kromě mě měli. Nějak nevím proč, je to přece nealko, ale přeci... V altánku taky našli kousíček vína a tak ho vypili. Já zase ne.

Po chvíli jsme se šli projít na hřiště. Bylo zajímavé, když si ostatní povídali a já mlčela. Já přemýšlela. Vždycky jsem si přála být v partě, která chodí po 10 hodině večer ven. V partě která pije, nadává, baví se a... Nějak jsem zjistila, že tohle nechci. Nechci být ta holka z té party, která pije, fetuje a chodí pozdě domů. I přesto to byl úžasný pocit. Pocit, že jsem někdo. Že někam patřím. Že se bavím s největšími borci na škole.

Myslím, že tahle chvíle se mi z hlavy jen tak nevymaže.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se Ti desing blogu (un) ordinary girl?

ANO
NE

Komentáře

1 Site Administrator Site Administrator | E-mail | Web | 21. května 2017 v 16:09 | Reagovat

Aktuální články
1.    Hodnota člověka klesá díky přelidnění a automatizaci    Před 12 sekundami
2.    Pracuje polovina lidí na světě zadarmo?    Před 6 minutami
3.    Pyšný lakomec si neumí hrát jako dítě    Před 19 minutami
4.    Dobrota zde musí být jenom k tomu, co si dobrotu zaslouží    Dnes v 15:00
5.    Všechny strategie mají svaté priority    Dnes v 14:00
6.    Díky Bohu nám bude už brzo všem lépe    Dnes v 13:05
7.    Ano, díky insekticidům zde bude lépe    Dnes v 13:00
8.    Miloš Zeman je jako prášek na bolavý zub    Dnes v 12:00
9.    Proč je duševní práce nejlépe placená?    Dnes v 11:12
10.    Zkuste vědecky dokázat to že realita existuje?    Dnes v 11:00
11.    Je v ekonomickém ráji přídělový systém?    Dnes v 10:00
12.    Je správné odmítnout výhodné nabídky?    Dnes v 9:00
13.    Je správné milovat příživníky?    Dnes v 8:00
14.    Proč psychická degenerace nejde léčit?    Dnes v 7:45
15.    Lze se připravit na krize?    Dnes v 7:00
16.    Začarovaný ekonomický kruh    Dnes v 6:00
17.    Co je základem spokojeného života?    Dnes v 5:55
18.    Bůh je jenom GVKB    Dnes v 5:40
19.    GVKB ví jak být lepší než konkurence    Dnes v 5:33
20.    Je Ježíš Kristus pohádkou pro idioty?    Dnes v 5:00

2 thegreygirl thegreygirl | E-mail | Web | 21. května 2017 v 17:45 | Reagovat

Mne sa takéto skupiny ľudí (pod 18 rokov) s alkoholom v ruke a cigaretou v ústach nepáčia a nejak ma neberú. Takže keby bolo na mne, tiež by som sa k nim nepridala :).

3 D D | Web | 22. května 2017 v 2:30 | Reagovat

Tomu rozpolcení rozumím. Každý člověk chce mít pocit, že jeho existence má smysl a chce být uznávaný společností a přáteli. Ale alkohol a drogy nejsou tou správnou cestou, což si podle vlastních slov sama uvědomuješ. Nezletilí, kteří holdovali alkoholu a cigaretám tu byli v každé době. Můj děda kouřil do svých jedenácti let a v necelých padesáti zemřel na rakovinu plic. Sám jsem pivo ochutnal poprvé ve čtrnácti a v šestnácti jsem už normálně chodil do hospody a kupoval si i tvrdý alkohol v obchodě, ale nikdy jsem tomu nepropadl, že bych to musel mít každý den a opilý do stavu, že mi bylo druhý den špatně a zvracel jsem, jsem byl až v jednadvaceti po jedné oslavě, kde se míchalo víc druhů alkoholu dohromady. A to mě taky nějak vyléčilo z toho, to zkoušet znovu, protože jsem se nechtěl už nikdy kroutit v klubíčku u záchodu kvůli vlastní blbosti.
Myslím, že větší váhu než být pár let v partě lidí, kterým na tobě ani skutečně nezáleží a jen se předhánějí, kdo je lepší; má sebeúcta a trvalý vztah s člověkem, který si tě váží a má tě rád takového jaký jsi.

4 Klára Klára | Web | 25. května 2017 v 14:03 | Reagovat

Jsi ve věku, kdy všichni zkouší, co to ten alkohol je a co to s lidmi dělá. Mě je 18 a také nepatřím mezi tu skupinu lidí, kteří tráví každou sobotu na zábavě a opíjejí se. Nějak na to nemám chuť, nechci být jako oni.
Ale i přesto se mi podařilo nalézt  skupinu lidí, kteří si sice rádi dají skleničku, dvě, ale přijali mě jako jim rovnou i s tím, že nepiji.
I tobě přeju, abys našla skupinu lidí, se kterou se budeš cítit dobře :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama