,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Nesnáším školu, protože mi bere moji "chvilku pro sebe"

3. května 2017 v 17:00 | G# |  Téma týdne
Ahoj světe!

Dnes nechci být dětinská (upřímně doufám , že jsem tady ani nikdy moc nebyla), ale opravdu mě škola štve. Ani ne tak škola samotná (jako když jsme ,,ve škole,, ), ale to všechno o co nás škola připraví. O volný čas , kdy může dělat to co nás baví. Ok, někdo ve svém ,,volném čase,, kouří nebo tak něco (Tohle nemyslím nijak zle. Kouření mi ano moc nevadí , ale nechápu lidi co kouří ještě před 18-ti).Ale co my, ti kteří chodí do zájmového kroužku , jsou venku s kamarády nebo se dívají na filmy​? Jo tak přesně nás všechny okrádá škola o ,,chvilku pro sebe,,.

Chvilku pro sebe má každý jinou. Někdo si ve svojí chvilce dělá masku na obličej , jde do kina, jde na večeři nebo jen tak odpočívá ve vaně. Já ve své chvilce nebo spíše chviličce jsem ráda sama. A ať už si pustím film a ukusuji při napínavem momentu sýr či ujídam popkorn nebo si jen tak čtu knihu. Pro někoho běžné pro mě ovšem vzácné. Miluji , když jsem sama. To ticho. I když se někdy opravdu bojím jen jít do koupelny jakmile uslyším vrznutí podlahy a vím , že jsem doma sama .Ale já to miluji. Být sama. Nebýt někým​ omezována. Být sama sebou . To je moje chvilka.

Bohužel je tyhle chvílek míň a míň. A to jen díky škole. Protože co děláte když přijdete že školy? Úkoly a povinnosti. Já se tedy hned po škole neučím , ale snažím si udělat takové ty úkoly. Slohovku,něco doplnit... No, a po takových hodinách dřiny je konečně chvilička pro sebe. A to (asi každý) trávíme na internetu a sociálních sítí. Ať už je to Facebook nebo YouTube, určitě jste tam každý byli. Možná , že právě protohle to všechno jsou často z chvílek chviličku.

Takže místo abyste je měli každý týden je máte (když máte den D) jednou za měsíc.Ale když ten den D máte , pak je velká pravděpodobnost , že budete mít i tuhle chvilku pro sebe. Je vcelku jedno jestli ji strávíte s rodinou v parku, s přáteli v nočním klubu nebo se svou drahou polovičkou někde v noci na vyhlídce , odkud jde krásně vidět město. Pořád je to ,,chvilka pro sebe,,.

Já dávám přednost samotě někde v knihách , ale Vy nebo spíše Ty to máš určitě jiné. Tak co, jaká je tvoje ,,chvilka pro sebe,,?

G#...❤
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama