,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Podpadky pro dámy hold nejsou pro mě

23. května 2017 v 17:08 | Leanne |  From My Life
Vyjdu na žulovou cestu a nohy se pode mnou nebezpečné prolomí. Naštěstí udržím rovnováhu a snažím se i se svými boty dostat do auta. Jakmile vyjedeme začínám litovat své volby, nebo, že jsem si nevzala tenisky na přezutí. Nebo baleríny. Či cokoli bez podpatku. Ale ne, já chytrá dívka si musím vzít boty s podpadkami. 10 centimetrovými. Jako vážně? Ok, dnes se fotíme, ale vzít si podpadky? Dojdeme sedne, zápozujeme a jdeme zpátky do třídy. A já si vezmu 10 centimetrové podpadky. Nikdo se mi přece nebude dívat na nohy! Hm...nebo jo? Z myšlenek mě probudí hlučný hlas žáků naší školy. Vystrčím hlavu z okýnka a podívám se na ně. Někdo zvolil pestrobarevné oblečení, jiní černo-bílé a jen pár lidí dalo stejně jako já na elegantní. Podívám se na své tmavě modré šaty z C&A. Zvolila jsem špatně? Zvednu ruku a pohladím své vlasy. Pod dlaní cítím své nakulmované vlasy zpevněné leskem. Doufám, že aspoň vypadám dobře.

Otevřu dveře auta směrem ke škole. Děkuji tomu na hoře, že jsme chytli místo přímo před školou. Tak je jen malá pravděpodobnost, že spadnu. Vejdu do naší šatny. Sebevědomě, nebo se o to aspoň snažím; mám přece 10 centimetrové podpadky! Vejdu dovnitř a nic kromě znuděných pohledů. Že bych si spletla den focení?

Ne, nespletla. To mě potvrdil i největší problém mých spolužáků: "Snad půjdeme až 3 hodinu. To máme matiku". Jo celkem je chápu, kdo by proboha chtěl matiku? Pro naši smůlu jdeme už 2 hodinu. Všichni jdeme běžime do šatny se rychle přesléct. Obuju si svoje botičky a...Huráááá. Konečně si mě někdo všiml. Holky hned, že ony by v tom neušly, že jsem teda vysoká (normálně jsem nejmenší ze třídy) a takové ty bláboly. A já si jen v duchu říkám: ,,Jo holky, to já taky nevím jak se na těhle botách udržím." Vyjdeme na školní zahradu a za povelu "seřaďte se podle výšky" si stoupnu na konec řady. Jsem přece nejmenší ne? No, podle fotografa ne. Posunul mě dopředu! Jo, tak odteď si budu z holek dělat srandu, že jsem vyšší než ony. Možná, že mi někdo dal čtyřlístek, protože jsem nespadla a navíc se vyhnula trapnému momentu, kdy lezu na lavičku , protože jsem seděla na židli! A pak už jen sýr, pár fotek a hurá na matiku. Nakonec jsem se vyfotila ještě s holkama, které jsou strašně fajn a vydala jsem se po nebezpečně rozkopaných schodů do třídy.

Možná vás zajímá cesta domů. Ne, nejela jsem autem a ano, přežila jsem. Teda...aspoň myslím. Cesta se podařila bez problémů (což je vzhledem k tomu, že jdu kolem potoka, kde jsou kameny a tráva docela uspokující). Cestou ze školy mě spolužáci obdivovaly, že v tom ujdu a jeden kluk říkal, že jdu jako posraná😂😂. No, on asi nikdy nepůjde v 10 centimetrových podpadkách a nezjistí, že aby nespadnul musí jít pomalu. Až na našem dvoře mě nohy neposlechla a já spadla. Myslím si, ale že na to, že jsem byla v takové výšce jsem dobrá. No jo no, podpadky pro dámy hold nejsou pro mě.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 D D | Web | 24. května 2017 v 0:42 | Reagovat

Teda, že bychom takhle na škole prožívali focení, to si nevzpomínám. Ale mohu ti doporučit pro příště platformy, do výšky udělají stejnou práci a dá se v nich chodit pohodlně.

2 charley. charley. | 24. května 2017 v 14:33 | Reagovat

Já souhlasím s prvním komentářem, taky jsme nikdy takhle focení neprožívali. Někteří mí spolužáci pomalu ani nevěděli, že se ten den fotíme.
Ale než na chůzi na podpatkách, bych se zaměřila na tu češtinu :)

3 Lorein Lorein | 24. května 2017 v 17:42 | Reagovat

Výkon slušný, já zvládnu max. 4 centimetry (ale taky měřím tolik, že to nepotřebuji). Ale zaměřila bych se na doučení základů češtiny.

4 Aabacab Aabacab | 24. května 2017 v 22:01 | Reagovat

12 leté děti by ještě nemuseli mluvit sprostě :)

5 Angelika <333 Angelika <333 | E-mail | Web | 9. června 2017 v 5:52 | Reagovat

Já jsem taky malej človíček, ale vysoký podpatky zbožňuju!!! Čím vyšší, tím lepší. Spíš bych řekla, že jsem na takovýhle boty přímo ujetá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama