,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Sun Strong- chci být díky ní lepším člověkem

27. května 2017 v 16:09 | Leanne |  From My Life
Ahoj světe!

Určitě máte nějaký vzor. Někoho, podle koho se řídíte. Např. se podle něho chováte, oblékáte, měníte střih vlasů. Obvykle je to zpěvák, herec a v dnešní době i Youtubeři. Je to člověk, kterým byste chtěli být. Takové vaše lepší já. Nebo, aspoň podle vás je to ta lepší stránka. Většinou je vidíme v televizi, na internetu. Jejich ústa, oči, vlasy. Někdy ani to ne. Schovávají se pod maskou. Nechcou nám ukázat svoji identitu. Přesto slyšíme jejich hlas. Jejich klidný a vyrovnaný hlas. Každičké slovo nám utkví v paměti a my jen čekáme na okamžik, kdy i my ho můžeme použít.

Ale váš vzor, vaše "lepší stránka" nemusí být v televizi. Nemusí to být ani váš soused, spolužák, nebo kamarád. Může to být i někdo koho jste nikdy neviděli. Postava, která se narodila a žije ve vaší hlavě. A srdci. Možná, že se vám zdám jako blázen, ale je blázen ten kdo má velkou fantasii a představivost? Určitě je dobré mít nějakého imanigarního kamaráda. Tak proč, si nevymyslet vaší "lepší stránku"?

Jo, zní to trochu uhozeně, ale představte si to. Něco se vám nelíbí, bojíte se a proto mlčíte. Myslíte, že vám např. Ema Watson nebo Ed Sheeran pomůže? Nikoli. Ale když si představíte, co by asi udělal váš vzor, pomůže vám to. Protože to on je narozdíl od vás osobou, která se jen tak nelekne. A tak, když si uvědomíte, co by asi udělal on, dojdete a řekne, co si myslíte. Má ta "lepší stránka" oči, rty a ruky?

To je jen a jen na nás. Pro mě, je to mé dokonalé já. Holka bez brýlí, tmavé, ne moc dlouhé vlasy, vždy dokonale oblečená. Hm...tak vypadá, ale co dál? Jak se chová? Protože je to osoba s vlastnostmi, které mi chybí je odolná proti druhým, dokáže vyjít s každým, má smysl pro humor a má skvělou design vlastnost, která jí umožní dělat z obyčejných věcí věci neobyčejné. Jo tak to je ona. Sun Strong. Cože, ví nevíte proč Sun Strong? Sun v překladu Slunce mi dává úžasnou energii. Miluji ho. Když je krásně a svítí sluníčko mám den D. Pokud nesvítí, obvykle se s někým pohádám. Slunce mi dává neději na lepší dny. Dělá mě krásnou, když mě opálí. Pro vás to může být třeba Sky (nebe),Ocean (Oceán), nebo třeba Rose (růže). A Strong v překladu, něco jako silný, odolný je to, čím chci být. Chci být silná, ale sama to nedokážu. Ale se Sun Strong si se sebou nenechám manipulovat. Možná, že se ptáte proč to není češtině. Upřímně, jak vám zní Slunce Odolné, Nebe Nebojácné. To zní příšerně!! Je to jen na vás, ale já raději zůstanu u Sun Strong.

Nezapomeňte, že ať už je to Rose Intetesting, nebo Sky Beautiful není to o tom, aby vás to přeměnilo. Ale aby vám to dodalo odvahu, která vám chybí. Se svým "vzorem" totiž můžete dosáhnout své sny.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vadí Ti, že je tenhle blog anonymní?

ANO
NE
Trochu, chtěla bych o něm vědět víc

Komentáře

1 Vicolla Vicolla | Web | 30. května 2017 v 19:14 | Reagovat

pěkný článek, už jsem o tom někde slyšela. Moje druhé já je vším, kým bych chtěla být.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama