,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Už mě prosím neponižuj!!!

5. května 2017 v 16:27 | G# |  From My Life
Ahoj světe!

,,Jseš vůbec normální?" Jo, tak tohle mi řekl "borec", který hulí ve škole. Podívá se na mě tým svým "OMG to je kráva" pohledem a já... A co já? Já jen pípnu: ,,Já teda ne" a otočím se. Chci prič. Daleko odsud. Od téhle budovy. Prosím ať už donesou ty klíče.

Ale popořadě. Je pátek , poslední den školy v týdnu a já jsem se rozhodla být "ta oblíbená". Nevyšlo mi to. Proto Vás varuji! Nikdy , ale nikdy nechtějte být "ta oblíbená" po poslední hodině (Za chvíli jdou všichni domů a ta vaše "oblíbenost" je Vám na nic. Po víkendu na to stejně všichni zapomenout a Vy musíte začít od znova. Tak proč se namáhat?) a pokud jste měli před tím tělocvik (Velké riziko zápachu potu!!). Ale protože to jsem já, tak jsem si řekla Proč ne? No jo, možná pro ty body navrchu.

Nemyslete si, že jsem byla taková vždycky. To ani náhodou. Na prvním stupni na ZŠ jsem byla oblíbená. Jaksi jsem si to neuvědomovala a až teď , když se ohlédnu zpátky , vidím jak jsem byla blbá. Nebyla jsem namyšlená nebo tak , ale brala jsem to jako samozřejmost. Na druhém stupni ZŠ to bylo jinak. Necítím se dobře ve velké společnosti a tak jsem byla nešťastná, že je nás ve třídě přes 20. Místo zábavné a stále smějící holky jsem byla vystrašená.

Možná , že právě pro to jsem dostala novými lidmi nálepku "ta nudná". Minimálně u kluků. Ale protože se některé holky začali víc bavit s klukama , byla jsem taky pro ně "ta nudná".

Nejvíc mě štval a pořád štve jeden kluk , který jak jsem na začátku již zmiňovala si o sobě myslí , že je borec. Je ,ale podle Vás borec někdo, kdo kouří, nadává nebo ponižuje druhé? Podle mě teda ne. No, tak tenhle "borec" mi hodně znepříjemňuje čas trávený ve škole. On do mě schválně narážel a kdykoli jsem kolem něj těsně přešla hned mi začal nadávat. OK, jednou, dvakrát , ale připadá mi že jsem tak trochu jeho "terč". Určitě to znáte . Nějaký idiot ve třídě začne dělat kraviny a předvádět se , ale jakmile dostane poznámku je uražený a hodně, ale opravdu hodně naštvaný. Pak stačí malinká věc , jako např. stojíte mu v cestě a tak Vás bezmilosti chytne a odsune pryč. Nebo na Vás spadne , když čekáte v šatně plně lidí , když se pere s jiným klukem. Jakmile se mi tohle stalo vynadala jsem mu. Jeho reakce? Smích a ukazování na mě . Když spadl i na mou kamarádku , která je velmi tichá, zastala jsem se jí a vynadala mu. Což vede k další věci , a to je zastání jiných nebo spíše slabších. To přece oni nemají obvykle dost odvahy bránit se sami. Ale ostatní?Ruku před ústa, aby se nesmáli na hlas. Hm... Nejspíš jim nedochází , že když Vám někdo spadne na záda tak to boli. Já mám navíc problémy se zády. To , ale některým jaksi nedochází .

Pro toho debila jsem "terč". Myslí si , že jsem nudná a že se všeho bojím. Ale tenhle člověk mě nezná. Neví jaká jsem sama sebou nebo , když je nás míň. Neví o mě nic a přesto si myslí , že ví vše.

Prosím, nikdy nedělejte to, co on dělá mě. Nevíte, proč se tak chová . Nevíte jestli nemá problémy v rodině. Nevíte o něm nic.

G#...❤
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama