,,Be happy for this moment. This moment is your life."

BETWEN THE LINES #1

27. června 2017 v 15:44 | Leanne
Ahoj světe!

Dneska to bude úplně nová série s názvem BETWEN THE LINES alias Mezi řádky. Budu tu rozebírat více věcí, témat takžééé...jdeme na to.


1000

Krásný číslo, čo? Předpokládám, že by každý byl rád, kdyby jen tak dostal 1000Kč. Taky byla nebo bude většina Youtuberů šťastná za tenhle počet odběratelů. Tak co já, Leanne dávám do BETWEN THE LINES 1000? Nám snad 1000 článků. Ehm, držme se při zemi, OK? Nebo jsem se dožila roku 1000? Dneska mi asi hrabe. Kdyby, ale někdo sestrojil stroj času dejte mi, prosím vědět. 1000 jsem sem (to je trochu divný, co?) dala proto, že jsme překonali hranice 1000 návštěv!!!! Děkuji!! Doufám, že co nejdříve tu bude 10 000 návštěv.


Léto

Každý ho snad miluje. Já v léťe pojedu na Slovensko a taky do Rakouska. Přemýšlím jestli do Vídně nebo do Salzburgu. Ve Vídni jsem byla jeden den a to se školou. Ve Salzburgu ani nápad. Co myslíte vy? Byli jste někde a kde se vám to popřípadě líbilo víc? A taky bych se vás chtěla zeptat, jaké místo v těžké městech je vaše oblíbené. Mohla bych se tam zastavit a napsat o tom článek. Mám na mysli spíše památky, budovy, muzea a ne restaurace či kavárny. Každopádně budu za vaše rady a nápady vděčná. Můžete mi napsat klíně i e-mail: un-ordinary-girl@email.cz


Videa

S létem se spojuje další věc. Nebo spíše s cestováním. Některé momenty nejdou popsat. Proto je tu fotoaparát. Foťák vám zachytí jednotlivé momenty. Momenty, které milujete a nenávidíte. Vše, ale nejde zachytit ve fotkách. A na světě je kamera. Natočí vás a vy se můžete na ty vaše trapasy, kde zpíváte ve svém pokoji nebo zaboříte celou ruku do dortu, dívat pořád dokola a dokola dokud je neztratíte. Proto mě napadlo, že bych mohla natočit "vlogy" z cestování. Krátké sestřihy. Nemyslete si, že bych to dávala na YouTube, jako že bych chtěla být "Youtuberka" nebo tak něco. Ty videa by byli pouze tady na blogu (un) ordinary girl, kde by měli svoji vlastní rubriku. Líbí se vám můj nápad nebo ne?


Kotě

Narodilo se nám kotě. A tak bych se vás chtěla zeptat (hm...tak odteď to můžu oficiálně nazývat HELP ME), jaké jméno pro kočku se vám líbí. Tady jsem vám vybrala pár jmen, tam mi napište do komentářů, které se vám z těch jmen líbí nebo jaké byste dali vy jméno mé malé šedé chlupaté kuličce s modrýma očima.

Jména:
•Siréna ( mýtická postava, která lákala lidí do vody svým zpěvem)
•Kahlen
•Eadlyn
•Celestine
•Niomi


Články

Poslední dobou jsem svůj blog měnila. Logo, vzhled, ale i obsah. Že ne? Tak kdy naposled byl nějaké "deníčkovslý" článek? Článek... Nebo spíše výstřižek z deníčku? Jo, dlouho tu nebyl. Předtím tady pobývat často, ale nyní...tu není. Takže KONEC deníčkům. Také bych chtěla članky vydávat každé pondělí, středu a sobotu. Ale, to je jen takový výkřik. Dalsi věc je NO ANONIMYTA. Tedy...neřeknu vám svoje jméno, číslo domu, ale chtěla bych zde dávat své fotky ( neříkám, že selfie). Dalo by se tedy říct, že tady bude vládnout taková polo ananimyta. Brzo bych o tom chtěla napsat článek.Tak jak se vám BETWEN THE LINES líbil?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama