,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Červenec 2017

Zpráva pro Hanču

26. července 2017 v 16:10 | Leanne
Ahoj světe!

V menu je položka Zpráva autorovi a i když jsem to nečekala někdo mi opravdu napsal. Jedná se o slečnu Hanču, která by si chtěla založit a psát blog. Poprosila mě o radu k jeho založení a celkově blogivání. Jsem nadšená, že se mě někdo ptá a tak jsem jí odpověděla. Až později jsem se dozvěděla, že ten e-mail nebyl její, ale Blogu.cz . Proto bych Vás chtěla poprosit , aby jste vždy ve vzkazů napsali svůj email nebo nějakou sociální sít. A tak jsem se rozhodla, že svou odpověď napíšu na svůj blog. Možná si to nepřečte, ale já bych to tu chtěla dát a taky bych se chtěla zeptat, jestli byste nechtěli udělat něco jako sérii, kde bych Vám dávala rady na začátky s blogováním. Tak, co vy na to?


První láska, první pusa, první sex

18. července 2017 v 11:27 | Leanne
Ahoj světe!

Dnes jsem nechtěla vydat žádný článek, ale až zítra. Vím, že je to po delší době, ale snad mě omluvíte. Tenhle článek jsem sem nikdy nechtěla psát. Možná podobný, ale ne stejný. Vždy jsem se Vám chtěla svěřit se svou láskou, ale ne takhle. Vím, že jsem psala článek, kde bylo že už tady nechci žádné deníčkovské články. Vím to, ale jestli tohle nenapíšu, tak se asi zblázním. Tenhle článek je pro mě důležitý a Vaše komentáře ještě víc.


Mini Haul#2

11. července 2017 v 21:05 | Leanne |  Fashion
Ahoj světe!

Dnes je sobota, letní prázdniny a já pořád splňuji svůj cíl, dávat pravidelně články na blog. A to v pondělí, středu a sobotu. Dnešní článek bude vycházet z úterního dne. Z mého "výletu" do Brna. Brno je vzdálené od mého bydliště dvě hodiny, takže tam jsem pouze vzácně a vždy si tu tam užiji.Tentokrat jsem tam jela oslavit vysvědčení. Na oběd jsem si zašla do IKEI, ale ještě předtím jsem zamířila do OC Olympie, kde jsem si nakoupila pár krásných věcí, které bych Vám tady chtěla ukázat.

KNIHY- Červen

5. července 2017 v 15:03 | Leanne |  Knihy a Filmy
Ahoj světe!

Rozhodla jsem se, že už nebudu dělat recenze na knihy jako dřív. Dříve dělala recenze tak, že jsem napsala jejich děj a můj názor na knihu. Ty názory se ve většině případů daly dát do dvou vět. Aby byl však článek delší, psala jsem tam samé hlouposti. Proto raději přejdu na tenhle styl recenzí, který spočívá v tom, že v jednom článku napíšu všechny knihy, které jsem za ten daný měsíc přečetla a svůj názor. Doufám, že se vám tenhle nový formát bude líbit.

Top 5 věcí - Červen

3. července 2017 v 15:45 | Leanne
Ahoj světe!

Dnešní článek bude, jak už jste si mohli všimnout z názvu, zcela nový na tomhle blogu. Bude se tedy jednat o Top 5 věcí za měsíc červen. Budou tady věci z kosmetiky, oblečení, knihy, jídlo a film. Tahle série bude vycházet každý měsíc a upřímně se na moc těším. V komentářích mi můžete napsat Vaše oblíbené věci nebo produkty, které jste si oblíbili v červnu. A protože neumím psát začátky, nevím, co tam mám napsat, jdeme na to.