,,Be happy for this moment. This moment is your life."

První láska, první pusa, první sex

18. července 2017 v 11:27 | Leanne
Ahoj světe!

Dnes jsem nechtěla vydat žádný článek, ale až zítra. Vím, že je to po delší době, ale snad mě omluvíte. Tenhle článek jsem sem nikdy nechtěla psát. Možná podobný, ale ne stejný. Vždy jsem se Vám chtěla svěřit se svou láskou, ale ne takhle. Vím, že jsem psala článek, kde bylo že už tady nechci žádné deníčkovské články. Vím to, ale jestli tohle nenapíšu, tak se asi zblázním. Tenhle článek je pro mě důležitý a Vaše komentáře ještě víc.
Každý z Vás zná určitě stránku Omegle. A Vy co ne, tak Omegle je stránka, kde si píšete nebo voláte s neznámou lidmi. Ano je to nebezpečné a určitě je tam spoustu úchylů, ale jsou tam taky normal lidi. Hodně kluků tam chce sex, nahé fotky... Ale i holky někdy tohle preferují. Někteří chcou zkrátka, jen pokec. Ti ostatní možná chcou vztah. Takže si občas vymění Facebook, Instagram, Snap nebo nějakou jinou sociální aplikaci. Tohle, ale spoustu jiných věcí se děje na Omegle. Teď, ale radši pojďme ke mně.

Omegle mi ukázala sestra a občas tam zajdu. Poslední dobou jsem tam víc. Našla jsem tam pár lidí, se kterýma jsem si potom psala i na Instagramu. Většinou jsme si psali jeden den. Nic z toho nevzešlo, i když jsem možná naivně chtěla. Dnes mi ale přijde, že jsem si to jen namlouvala. Jsem holka, která chce kluka, lásku...a tak ji vidí za každým rohem.

Ráda bych tady řekla svůj věk. Nikdy jsem ho tady nechtěla říct. Vždy jsem chtěla zůstat v anonymitě. Řeknu ho. Protože věk, je v dané situaci důležitý. Ale první se zamyslete vy nad sebou. Bylo by v pohodě kdyby to psala 20 nebo třeba 16 holka? A co 10 pak by to bylo v pohodě? Je věk tak důležitý i tady na blogu? Nejde spíš o to, jak to člověk napsal? Změnil by se Váš pohled na Váš oblíbený blog, kdyby jste zjistili, že ho píše 12 letá holka? Změnil? Upřímně doufám, že ne. Vím, že je tady hodně starších lídí než já a teď jsem zato ráda. Můžete mi poradit, protože Vy jste si tým už určitě prošli. Většině je Vám víc jak 16. Mě je 13. Ano 13. Až na konci prosince mi bude 14. Takže jen abyste věděli kolik mi je.

Na Omegle jsem potkala jednoho kluka. Zeptal se mě na věk. Upřímně 13 let je málo. Vím to. Tak jsem si přidala pár měsíců a napsala 14. Napsal, že mu je 17. A pokračoval v konverzaci s otázky typu Co děláš? Většina lidí by to ukončila. Vždyť je o dost starší. On ne. Psali jsme si dal a bylo to fajn. Pak se mně zeptal na Instagram. Dala jsem mu ho s upozorněním na starou profilovku. Napsal, že nejde o vzhled, ale o to, jak se sním cítím. Taky, že mu nejde o nahé fotky atd. Řekla jsem si, že to je fajn.

Přidal si mě. Nevypadal nijak hezký, ale pokračovali jsme v konverzaci na Instagramu. Poslal mi fotku. Já mu taky. Normální fotku. Řekl, že vypadám hezky. Po chvilce řekl, že chce obejmout. Napsala jsem mu Vážně? a on mi poslal tohle.

Napsala jsem, že to risknu. Trochu ze srandy. Trochu z toho, že mi je s ním dobře. Pak mi poslal tohle.

A taky , že Když mě obejmu, odstartuji něco velkého. Pak mi položil pár otázek. Mezi nimi byla i Co si představuješ pod pojmem vztah? Co si představujeme vy? Já asi psaní, telefonování, chodit spolu ven, líbat se, podporovat se. Zeptala jsem se ho, co on. První napsal, že mě nechce zastrašit. Pak napsal tohle:

Prostě chození ven, psaní.. Volání, držení za ruku,objímání, pusa, líbání, nějaké úchylnosti, honění, prštění, kouření, lízání a až ti bude 15 tak i sex... Budeš u mě spát, já u tebe... Spolu v posteli...

Jenže já nechci takový vztah. Chci aby nám spolu bylo dobře. Možná, že jsem na tohle ještě malá. Myslím, že na to nejsem připravená. Napsala jsem mu to. Řekl, že se nemám čeho bát. Že pokud nechci tak na mě nebude tlačit. Ale já nechci vztah. Ne takový a ne s ním. Nebydlí nijak daleko, ale ani blízko. Ale on mě chce. Vážně. Psal to. Já ale ne. Myslím si, že vstah by neměl být přes internet. Myslím, že bysme svoji "lásku" měli poznat v reálném životě a ne online. Co já, ale můžu vědět. Je mi 13. Mu je 17. Je jasný, že chce sex, ale já ne. Možná potom změním názor. Teď bych, ale radši počkala. Nebudu hledat lásku, protože láska si najde mě.

Nechci ho. Nevím jak mu to m napsat. Co dělat. Tohle je pár variant.

1)Řeknu mu upřímně, co si myslím. Že jsem mu lhala s věkem. Že nechci takový vstah. Že na to nejsem připravená. Že je ještě moc brzo. Že se mi nelíbí.

2)Budu lhát něco v tomto smyslu: Promiň, ale celou dobu jsis psal s kamarádkou. Zapomněla jsem si u ní včera mobil. Když Tě potkala na Omegle dala Ti můj instagram a ne její. Prostě psala přes můj. Ty fotky jsou taky moje. ....

3)Budu lhát po druhé, něco v tomto smyslu: Včera to bylo fajn. Je mi s tebou dobře, ale bohužel jsi daleko a já už mám kluka. Dneska mi to řekl. Venku. On. Sám. Osobně. Dřív se mi líbil. Znám hodně dýl. Promiň, že to mezi námi nedopadlo.

4)Řeknu mu něco v tomto smyslu podle pravdy a lži: Neznám tě. Možná by mezi námi mohlo něco být, ale ještě je moc brzo. Chci tě nejprve poznat. Ne osobně, ale ani nevím jak se jmenuješ. Co rád děláš. Neznám Tě. A takový vztah nechci.

Vím, že je to dětinské. Vím, že jsem malá. Ale potřebuji Vaší pomoc. Co byste dělali Vy na mém místě? Co byste mu napsali? Prosím, je to pro mě důležité. Ale neberte to tak, že tohle je film a já hlavní hrdinka. Tohle je realita. Jasný? Nejsem holka, které se nic nestane. Protože já narozdíl od ní nebudu mít tu krev a všechno pouze namalované. Já to budu prožívat. Zkuste se zeptat sourozenců, kamarádů, co by dělali. Děkuji. Budu bedlivě čekat na vaše komentáře. Můžete mi to klidně napsat i na můj instagram (un_ordinary_girl) pokud to pro Vás bude lepší.

PS: Omlouvám se za chyby, ale nad tím jaké i se tam píše, jsem nepřemýšlela. Ne teď.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pokladnik Pokladnik | 18. července 2017 v 12:23 | Reagovat

Mě přijde chyba už v prvním algoritmu (obrázku) co ti psal - líbání vede k citům. Řekl bych, že je to naopak. Mám city k někomu a proto chci ho políbit. Alespoň u mě. Mě to celý přijde divný, když se nad tím zamyslím. Jednak, že obejmutí musí vést k sexu? Jako fakt? Ten sex je tam uveden jako konečný cíl - ne láska. Plus co Ti psal - chození ven, psaní, povídání (3 věci nefyzického charakteru co ho zajímají dělat s Tebou) a kolik je ostatních fyzických? Ty ho zajímají daleko více. Nic proti tomu, ale je to co Ty chceš od kluka? Pro mě je vztah o sdílení - společného času, zážitků, radosti i starostí. Když je Ti špatně či dobře, tak víš, že ten druhý je tu pro Tebe. Sdílení Tvých tužeb, starostí, přání. I sex je o sdílení - sdílení intimity. Jako chápu, že chce sex atd. Ale má on skutečně zájem o Tebe jako Tebe osobu? Nebo Tě bere jen jako nástroj (věc) k svému uspokojení? Nakonec je důležité co chceš Ty. Takových chlapů co Tě pořádně neznají a hned mluví o sexu na internetu najdeš mraky. Odmlč se na týden, uvidíš jak zareaguje. To mám vyzkoušený - bude mít dál zájem? Bude agresivní? Už se třeba neozve? Bude mít zájem jestli jsi v pořádku? Vždycky mu můžeš říct, že jsi byla na prázdninách.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama