,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Zpráva pro Hanču

26. července 2017 v 16:10 | Leanne
Ahoj světe!

V menu je položka Zpráva autorovi a i když jsem to nečekala někdo mi opravdu napsal. Jedná se o slečnu Hanču, která by si chtěla založit a psát blog. Poprosila mě o radu k jeho založení a celkově blogivání. Jsem nadšená, že se mě někdo ptá a tak jsem jí odpověděla. Až později jsem se dozvěděla, že ten e-mail nebyl její, ale Blogu.cz . Proto bych Vás chtěla poprosit , aby jste vždy ve vzkazů napsali svůj email nebo nějakou sociální sít. A tak jsem se rozhodla, že svou odpověď napíšu na svůj blog. Možná si to nepřečte, ale já bych to tu chtěla dát a taky bych se chtěla zeptat, jestli byste nechtěli udělat něco jako sérii, kde bych Vám dávala rady na začátky s blogováním. Tak, co vy na to?


Email od Hanči:

Ahoj, právě jsem narazila na tvůj blog a moc mě zaujal. Taky bych si chtěla začít psát blog i když popravdě psaní a já nejsme zrovna přátelé. :D Proto bych tě chtěla požádat o nějakou radu (typ,doporučení) k založení blog a malém bych zapomněla- prosim mohla bys mi sdělit tvůj věk (pardon jestli je to moc osobní), protože tyto knihy co si sem dala neznám a chtěla bych vědět jestli jsou pro moji věkovou kategorii. S pozdravem budoucí blogerka Hanča

Moje odpověď:

Milá Hančo,
Omlouvám,že jsem se ozvala teprve teď,ale dlouho jsem na e-mailu nebyla. Pokud by sis chtěla založit blog, pak doporučuji stránku Blog.cz . Na tahle stránce si rovnou můžeš vybrat Logo, takže si tam ani moc nemusíš dávat svoje vlastní obrázky. Když se je tam,ale dáš, bude tvůj blog mnohem zajímavější a originálnější. Navíc na Blog.cz najdeš i spoustu jiných blogerů a je tam větší pravděpodobnost, že ti na blog někdo přijde, než u ostatních stránek (pokud si teda nechceš platit reklamu). Zkoušela jsem i jiné, ale Blog.cz byl nejlepší.

Hodně lidí si založí blog přes blogger, což je od googlu. Pro mě je tam sice lepší možnost psaní, je tam pro mě, ale složitější nastavení. Jsem už zvykla na Blog.cz, takže to budu jen těžko měnit.

Většina knih, které čtu jsou pro starší než já. Párkrát jsem četla i pro 40-lete (no co, ty knihy jsou super, tedy aspoň nekteré), většinou čtu ovšem pro 16-20 leté dívky a to je mi teprve 13.Ale jsou opravdu mega.
Pokud si založíš blog tam mi napiš adresu. Klidně i na instagram, protože tam jsem častěji než na e-mailu. Jmenuji se tam un_ordinary_girl. Jinak děkuji, že se Ti můj blog líbí a za skvělou zprávu, na kterou jsem odpověděla pozdě. No, musím se polepšit.
Budu čekat na odpověď.
un-ordinary-girl...❤❤❤

Trochu netradiční článek po dlouhé době. Doufám, že se Vám přesto líbil.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama