,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Srpen 2017

Kdo vlastně jsem?

31. srpna 2017 v 18:11
Představte si, že by se vás někdo zeptal, kdo jste. Asi by jste si o tom člověku mysleli, že je blázen, pokud by jste ho znali dýl. Tahle otázka se možná používá u chatu, kde nemáte u "pisatele" přezdívku, nebo ji používají Ti staří lidé, kterým se život smrskl na zalévání květin, a tak o Vás chtěli vědět vše. Kdo jsou vaši rodiče, jestli ještě chodíte na školu a popřípadě kam. A vy se jen marně snažíte ukončit rozhovor. S úsměvem na tváři. Protože přece nejste neslušní.

Blázen v špinavém baru

28. srpna 2017 v 14:48 Travel
Ahoj světe!

Jak už jste si mohli z minulého článku všimnout, šla jsem na "spontalní" výlet do Zoo. Nebudu Vám tady vykládat nudné věci jako paní, co nesnáší děti, že jsme neviděli Kiwi, ale naopak jsme viděli... Jediné, co potřebujete vědět je, že náš autobus měl zpoždění. Hodinu a půl.

Nejtěžší je si stoupnout

25. srpna 2017 v 11:45 From My Life
Ahoj světe!
Řiká se, že nejtěžší je udělat první krok. Vyznat lásku, přihlásit se na školu, dát výpověď z práce, která vás nebavila. Některé věci sice nedopadnou dobře nebo podle našich představ, ale aspoň se zbavíme výčitky svědomí, že jsme to nezkusili. Já s tým souhlasím. Měli byjsme dělat první kroky. Ale, převedla bych to na trochu jinou "větu". Nejtěžší, je si stoupnout.

Spontálnost

21. srpna 2017 v 18:13 From My Life
Spontálnost. Rozhodně se jí neřídím. Někdo by mohl říc, že jsem člověk, který má pěkně nalinkovaný život. Škola. Kariéra. "Láska". Cestování. Rodina. Rodinný život. Důchod. Smrt? Může si někdo naplánovat smrt? Jistě, vždyť kolik lidí se po celém světě zabíjí. Sebe. Ostatní. (Ne)Plánovaně. Láska? Dá se naplánovat?