,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Blázen v špinavém baru

28. srpna 2017 v 14:48 |  Travel
Ahoj světe!

Jak už jste si mohli z minulého článku všimnout, šla jsem na "spontalní" výlet do Zoo. Nebudu Vám tady vykládat nudné věci jako paní, co nesnáší děti, že jsme neviděli Kiwi, ale naopak jsme viděli... Jediné, co potřebujete vědět je, že náš autobus měl zpoždění. Hodinu a půl.

Naštěstí jsem to díky WiFi přežila, ale nevím, jestli bych to chtěla zopakovat. Bohužel nám ujel autobus, do kterého jsme měli přesedat. A tak jsme čekali další tři čtvrtě hodiny. Tak jsme si řekli, že si někam zajdem na kofulu nebo tak.
U autobusové zastávky bylo pár podniku, ale já si myslela, že půjdeme na druhou stranu, k parku. Ovšem to se nestalo a já jsem za to teď opravdu ráda. Mí "spoluvýletníci" mě zavedli do podniku, z kterého mi začalo být špatně. Už jen neonový nápis Nonstop mě znepokojoval. Červená oprýskaná omýtka. Náhodný název Monako. Rozhodně nic pro mě.
Sedli jsme si ven, před "Monako" a upíjeli kolu. U vedlejšího stolu, pořád štěkal černý pes, ze kterýho šel (aspoň podle mě) strach. Pořád dokola štěkal na nově přicházející hosty. Stáří známý, co?
Rozhlédla jsem se po okolí. Právě zapadalo slunce a já...jsem se najednou zničeho nic cítila šťastné, jako kdyby někdo luskl prsty. Jako by na mě dolehlo kouzlo podniku. Šarm. Nezaměnitelnost. Láska. Svoboda. Pocity.
Když jsem šla na záchod, můj zrak upoutal kulečník. Nikdo sice nehrál, ale...kouzlo?
Špinavý záchod, což jsem mimochodem čekala má taky svý kouzlo. Nejen luxusní dokonale vyčištěný záchod, ale i tohle je někdy dokonalý.
Poté mě upoutala tapeta na které byli cihly. Odlupovala se. I přesto, že by to někdo nazval vrcholem kýče, já se usmívala.
Rozhodně jsem si tenhle podnik musela vyfotit. Sice jsem možná vypadala jako blázen, ale šťastný. (Fotku přidávám.)


Víte, možná, že si o mě myslíte, že jsem blázen, kterýmu se podlomí kolena z špinavýho baru, ale není nic hezčího, než vidět západ slunce, nad střechami domů, z opryskanou omýtkou, a přitom upíjeli kolu. WOW...Asi jsem blázen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama