,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Září 2017

Chaos v nenávisti

19. září 2017 v 21:47 Píši Ti, tak proč mi neodpovídáš
Ahoj...
Ubehlo už spoustu týdnu od posledního dopisu. Pro Tebe. Nebudu Ti vyčítat, že jsi mi neodpověděl. Nenávidím Tě. Nenávidíš mě. Ale já Tě miluji. Někde hluboko v srdci, tam, kam se nikdo jiný nedostal.
Hodně jsem se změnila. A teď myslím od prvního dopisu. Už nejsem ta naivní holka. Nevím kdo jsem. A proč jsem. Právě mám v hlavě asi točíš otázek. Ale žádnou odpověď. Proč? Proč musím být zrovna já. Já, ta holka. Holka s tajemstvím. Já štastná. Miluji tě.

...

Nejvlivnější Češi na sociálních sítích - Kde je pravda?

7. září 2017 v 20:32
Ahoj světe!

Dnes jste se mohli Instastory vidět přeplněnou screenshotů ze článku Nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. "Vydalo" to Forbes, a jedná se o to, že vyberou 77 Čechů, kteří jsou podle Forbes nejvlivnější na sociálních sítí. To je hlavní žebříček. Pak je 30 Čechů na Facebooku, Instagramu, YouTubu a Twitteru. Co to, ale všechno je?

Prázdniny

3. září 2017 v 17:00 From My Life
Ahoj světe!

Dnes je poslední den prázdnin. Ale to neznamená, že musíme brečet a křičet, že do školy nechceme. Já se třeba vůbec netěším, a proto nesnáším, když Youtůberky začnou seriii Back to school a to jejich: Vůbec se netěším do školy, ale tak pojďme si vyrobit sešit s motivem jednorožce blijícího duhu. Když jsem se podívala na jejich "originalitu" nemohla jsem uvěřit očím! Nikde se neopakovaly vytištěné obrázky, motivační nápisy... Ale, to bylo jen trochu sarkasmu na začátek. Některé mají svoje BCTSL video originální. Jen mě štve, když řeknou, že všude už jsou nápisy Back to school a pak vydají 2 týdny před školou video se stejnou tématikou.
Většina lidí říká, že prázdniny utekly strašně rychle.... (a takové ty podobné věci) . Pojďme se, ale podívat, co všechno, jsme za prázdniny stihli.