,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Prázdniny

3. září 2017 v 17:00 |  From My Life
Ahoj světe!

Dnes je poslední den prázdnin. Ale to neznamená, že musíme brečet a křičet, že do školy nechceme. Já se třeba vůbec netěším, a proto nesnáším, když Youtůberky začnou seriii Back to school a to jejich: Vůbec se netěším do školy, ale tak pojďme si vyrobit sešit s motivem jednorožce blijícího duhu. Když jsem se podívala na jejich "originalitu" nemohla jsem uvěřit očím! Nikde se neopakovaly vytištěné obrázky, motivační nápisy... Ale, to bylo jen trochu sarkasmu na začátek. Některé mají svoje BCTSL video originální. Jen mě štve, když řeknou, že všude už jsou nápisy Back to school a pak vydají 2 týdny před školou video se stejnou tématikou.
Většina lidí říká, že prázdniny utekly strašně rychle.... (a takové ty podobné věci) . Pojďme se, ale podívat, co všechno, jsme za prázdniny stihli.Červenec:

První dva týdny jsem doslova proležela v posteli a četla knihy.
Třetí týden měla moje sestra T. narozeniny, takže jsem vylezla ven a taky jsem se naštvala, protože jí teta P. popřála až 14 dní dozadu. Možná bych to mohla pochopit, ale když jsme je zvaly tak nedošly, že musí uklízet a potom k nám chodili skoro každý den, ale i přesto sestře nepopřály. A nakonec nás ani nepozvala, když měla jejich dcera oslavu (hm...co třeba kafe?)
V sobotu byl cyklistický výlet a já měla ten večer pocit, jako byjsme ujeli 100 km. Ale nebojte, ono to bylo jen přes 45.
Čtvrtý týden byl celkem záživný. Ve čtvrtek, jsem jela s mamkou do Brna, kde jsem si nakoupila tunu věcí. A ještě ten večer, jsme jeli na "prázdniny" k tetě M. V pátek jsme jen tak odpočívaly, ale v sobotu jsme šli na Lysou horu (která není vůbec lysá), což je cca 15km do kopečka (!!!).Myslela jsem, že mi upadnou nohy. V neděli, jsme se šli vykoupat do přírodního jezera a v pondělí jsme šli do Akvaparku, protože bylo takové horké, že jsme se málem roztékaly, jako ta naše zmrzlina v ruce.

Srpen:

První týden byl docela v pohodě. V pátek, jsem se pohádala s mamkou, a tak jsem potom tančila na kopci v nazouvacích, protože souznění s přírodou (Upozornění: nezkoušejte doma. Ta tráva bolí.) V sobotu jsme vyrazili na dovolenou do Slovenska, kde nás hned uchvátila Malá Fatra.
Druhý týden je pořád na Slovensku. A věřte mi, byl opravdu zajímavý. Myslela jsem si, že zvuk, který jsem slyšela bylo vlčí vytí. Měla jsem naprosto mokrý boty. Šli jsme do lázeňského města ve sportovním oblečení (všichni tam chodili hezky oblečení). Uviděli vánoční strom se světýlky a taky příšerně kýčovitý park, který byl nasvícený na červeno. Ztratili se v lese. Tleskala jsem jako debil, aby nás nenapadly medvědi. Byla jsem poslední v bedmintonovém "turnaji". Viděli jsme skvělý výhledy. Neměli WiFi. Všichni jsme spali v jedný místnost a já na zemi, protože jsem se bála, že spadnu s dvoupatrovky. A užili jsme si to na 100%.
Třetí týden jsem podnikla spontánní výlet do Zoo a v pátek večer jsem přišla na to, že nemám žádný kamarády.
Čtvrtý týden byl celkem normální. Ve středu jsme jeli nakoupit věci do školy. Ve čtvrtek jsem dostala rýmu (naštěstí jen na jeden den). V pátek u nás byli na "prázdninách" holky z vedlejšího domu. Přes výkend u nás byly kolotoče. V sobotu jsem se šla jen podívat, ale v neděli jsem se... šla taky vlastně podívat. Protože byla zima a pršelo, takže ze začátku ani nebyly puštěny. Po obědě jsem slavily narozeniny sestry K. Krásných 17 let! A tak vlastně zkončil můj poslední den letních prázdnin.

Na začátek prázdnin jsem si dala " předsevzetí" nebýt už ta ustrašená holka v koutě. Nebýt s falešnými přáteli a být šťastná. Avíteco? Myslím, že se mi to podařilo.

Tohle byli moje prázdniny v kostce. Jaké byli ty vaše? Co byl váš největší zážitek?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 passianblog passianblog | E-mail | 16. září 2017 v 10:26 | Reagovat

Řeknu vám jedno,je to moc povedený článek. Mám otázku,jelikož toleruji autorské práva mohu se inspirovat vaším blogem?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama