,,Be happy for this moment. This moment is your life."

Našla jsem se. Ve psaní.

2. října 2017 v 16:47 | Lenka |  From My Life
Ahoj světe!

Nedávno jsem jela jsem tak autem a přemýšlela jsem, že bych začala natáčet videa na YouTube. Ano, já vím. Dost praštěný. Ale v hlavě mám tolik myšlenek,že se mi je bohužel vyjadřují pomocí písmen špatně. Možná, že by se mi to říkalo líp než psalo. Ovšem pak mi došlo, že ani to by nepomohlo. Ne s mým strachem mluvit (haha, taky vám přijde vtipné, jak jsem před chvílí mluvila o YouTube?). Některé myšlenky, příběhy a světy asi mají být uschované v hlavě. V místě, kde je nikdo jiný nenajde.Blog byl pro mě už od začátku místo, kde řeknu své zážitky, poznatky a zkrátka myšlenky. Občas se mi bohužel vyklouzlo z ruky a nevyšlo. Byla jsem zklamaná a tak jsem v období "ignorace" a záporných poznatků k mému blogu skončila. S blogem, se psaním.

Hledala jsem se. A když jsem se nenašla ve psaní, hledala jsem se v malování, oblékání, zpěvu (haha po druhé, slyšeli jste mě někdy zpívat? Ne? Tak to buďte rádi!).... Nemohla jsem se najít. Nechápala jsem svět okolo mě. A asi ani můj. Svět.
Nějak mi došlo, že mi něco chybí. Cítila jsem to celou dobu. Ztrátu. Psaní. Tak moc mi psaní chybělo. Nevím, co mě k tomu vedlo, ale najednou tu byl druhý blog. Lalala.
Lalala byl a bude blog, kde si budu zapisovat své myšlenky(???). Budu se tam vypisovat. Ze mě. Z bolesti. Nenávisti. Lásky. Smutku. Nepochopitelnosti.
A tady, na blogu un ordinary girl bude velký projekt. Bude to SVĚT. Módy, make-upu (hahaha po třetí, to si fakt děláš srandu, že někdo jako ty, kdo si neumí namalovat ani stíny bude radit v oblasti make-upu? To se ještě budete divit), knih, filmu, cestování...
A taky bych chtěla založit něco jako The word of unordinary girls. Místo, kde by měli přístup jen holky. Svět, kde by jsme si radily, vykládali o seriálech (Ulice a Nemocnice v růžové zahradě NE!!!), oblečeních, nesnázích, problémech, ale i radostech. Fungovalo by to na bázi Instagramu, kde bych založila účet, ve kterém by byla skupina dívek ( věk asi 10-18). Byl by soukromí a to z jednoho důvodu. Aby tenhle účet nesledovalo kluci a různé firmy. Takže, co na to říkáte?

Na tenhle účet budu vydávat články pravidelně. No a blog lalala, jen když budu mít něco na srdci. V hlavě. Na ruce. Kdekoliv, co budu chtít "říct" na hlas a co mi nedá spát.

Lenka...x.o.x.o

Můj druhý blog lalala: http://llalala.blog.cz
Instagram blogu lalala: llalala_le
Instagram blogu un ordinary girl: un_ordinary_girl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nemessis Nemessis | Web | 2. října 2017 v 17:09 | Reagovat

To já též

2 Maya Maya | 6. října 2017 v 12:12 | Reagovat

To vůbec není špatný nápad, jestli to budeš realizovat, určitě se ráda připojím =^•^=

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama